پارتیشن, پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری آرین دکور

نصب پارتیشن ام دی اف

پارتیشن دو جداره با MDF های 16 میلیمتری ساخته می شود و تمام لبه های MDF با نوار PVC عایق شده است.

نصب ســـقف کاذب

سقف كاذب سقفي است كه به اسكلت ساختمان متصل است و بار آن به سازه اصلي ساختمان وارد مي‌شود.

نصب کابینت | کابینت آشپزخانه

کابینت قفسه یا کمدی است که گاهی در حمام و اغلب در آشپزخانه برای نگهداری مواد غذایی، لوازم پخت‌ و پز و ظروف استفاده می‌شود.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

در پارتیشن دوجداره آلومینیومی از استراکچر (اسکلت) های آلومینیوم استفاده می شود. که به استحکام پارتیشن میفزاید دراین نوع پارتیشن نیز می توان بین دو جداره از پرده کرکره استفاده کرد.

نصب دیوارپوش های پی وی سی

تمامی دیوارپوش های پی وی سی با ضخامت حدود یک سانتیمتر و یک رویه آن که طرح و نما دیوارپوش بوده ارائه می شوند.

پارتیشن اداری

آرین دکور را به اشتراک بگذراید

خبرنامه نصب پارتیشن اداری

پارتیشن | پارتیشن آرین دکور

خدمات پارتیشن آرین دکور

پارتیشن | نمونه کار پارتیشن

پارتیشن دوجداره ام دی اف با نصب سریع

پارتیشن اداری آرین دکور کیفت مناسب و قیمت ارزان

نصب پارتیشن های اداری دوجداره و پارتیشن mdf

پارتیشن | پارتیشن تک جداره | پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره - دوجداره - اداری و MDF

پارتیشن در لغت به معنای هرسیستمی که باعث جداسازی فضا شود گویند پارتیشن تک جداره  بمنظور جدا سازی فضاهای مد نظر در محیط های اداری یا تجاری استفاده بیشتری دارد. 

یکی از انواع پرکاربرد پارتیشن در اداره ها و شرکت های خصوصی، پارتیشن تک جداره میباشد. این نوع از پارتیشن برای جدا نمودن قسمت های مختلف در فضاهای اداری جهت ارتقا بخشیدن به عملکرد پرسنل در یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد.

در شرکت ها و اداره ها زمانی که میزان نور محیط برای شما مهم است می توانید از پارتیشن های تک جداره شیشه ای استفاده کنید، که بهترین و بیشترین نور متعلق به پارتیشن تک جداره شیشه ای میباشد و باعث طراوت و شادابی بیشتر در محیط می شود.

چنانچه در انتخاب نوع پارتیشن اداری خود هرگونه سوال و یا مشاوره ای نیاز داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان خبره " آرین دکور " بهره مند شوید.

تماس با آرین دکور: 66697545-021

در این نوع پارتیشن میتوان از شیشه های مات و براق استفاده کرد. شیشه هایی که در پارتیشن تک جداره استفاده می شود معمولا به ضخامت 6 میلیمتر است و این شیشه ها یا به صورت ساده، تمام سندبلاست یا سندبلاست راه راه میباشد. بر روی شیشه پارتیشن تک جداره می توان لوگوی شرکت را به صورت سندبلاست بر روی شیشه اجرا نمود. در پارتیشن های تک جداره درب ها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا بتوان تجهزات قفل و یراق آلات در آن ایجاد کرد.
پارتیشن های تک جداره شیشه ای را می توان در طرح های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز خود سفارش دهید. پارتیشن ها دارای تنوع طرح و رنگ میباشد و قابلیت جابجایی آسان و سریع ازمزایای آن است.

پارتیشن اداری | نصب پارتیشن اداری

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید