پارتیشن, پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری آرین دکور

نصب پارتیشن اداری

نصب انواع محصولات پارتیشن که شامل پارتیشن اداری، پارتیشن تک جداره، پارتیشن دوجداره و پارتیشن MDF که توسط آرین دکور، تولید کننده مبلمان اداری و پارتیشن و تولید کننده پارتیشن دو جداره و خدمات دکوراسیون داخلی انجام می شود.

آرین دکور را به اشتراک بگذراید

خبرنامه نصب پارتیشن اداری

پارتیشن | پارتیشن آرین دکور

خدمات پارتیشن آرین دکور

نـماسازی دیوار‌ها با پارتیشـــن

چگونه می‌توانیم با رنگ‌آمیزی صحیح دیوارها، مشکلات دکوراسیون را حل کنیم و ابعاد یک اتاق را بیش از آنچه هست نمایش دهیم؟
‏در مرحله اول، طبعاً شما رنگی را انتخاب خواهید کرد که با آنچه در ذهن دارید مطابقت داشته باشد. مهم این است که حـــتی اگر رنگ موردنظر شما سفید باشد، تمام اتاق‌ها را باید با یک نوع رنگ سفید رنگ کنید تا نتیجه، رنگی یک دست باشد.
این ده توصیه، در مراحل بعدی رنگ‌آمیزی و چیدمان می‌تواند مفید باشد:


‏۱) برای ایجاد جذابیت در یک اتاق، از وسایلی که درست همرنگ دیوار باشد، استفاده نکنید.
برای انتخاب رنگ دیوار، لوازم منزل خود را در نظر بگیرید و با توجه به رنگ‌های موجود در آن، رنگی مناسب را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که ترکیبات متنوع، فضایی پویا و نیرو بخش ایجاد میکنند.


‏۲) اگر برای هر اتاق رنگی مجزا در نظر دارید، فضاهای بین اتاق‌ها مانند راهرو، ورودی و راه‌پله را به رنگ خاکستری ملایمی با ته رنگی از رنگ دیوار درآورید تا تبدیل رنگ‌ها به یکدیگر زیباتر شود.


‏۳) رنگی را برای خانه خود در نظر بگیرید و آن را در حجم‌های متفاوت در اتاق‌ها به کار ببرید.
این رنگ می‌تواند در یک اتاق رنگ غــالب، در اتاقی رنگ چند وسیله و در اتاق سوم تـنها به عــنوان چاشنی‌هــایی در گوشه و کنار به کار رود. چنین روشی، هماهنگی را در تمام خانه برقرار خواهد کرد.


‏۴) رنگ‌های روشن، با روح و متمایل به گستردگی هستند و در نتیجه اتاق را بزرگتر و روشنتر از آنچه هست نشان می‌دهند. رنگ‌های تیره گرم و فریبنده هستند و به اتاق‌های بسیار بزرگ حالتی خودمانی و دوستانه می‌دهند.


‏۵) اگر قصد دارید دیوارهایی را به رنگ تیره یا بسیار درخشان درآورید، بتونه‌کاری و آستری آن را هم از همان رنگ بزنید.


‏۶) نقص‌‌های معماری را با استفاده از رنگ‌های خنثی در دیوار، سقف و کف اتاق به طوری که حالتی یکپارچه به خود بگیرند، برطرف کنید.


‏۷) برای بلندتر جلوه کردن دیوارها، رنگ آنها را تا سقف به طور یکنواخت ادامه دهید و در نزدیکی سقف رنگ را با نوارهای تزئینی و مانند آن قطع نکنید.


اگر سقف دارای حاشیه تزئینی یا لبه برجسته است، می‌توانید این حاشیه را نیز به رنگ دیوار درآورید. رنگ روشن سقف را بلندتر جلوه می‌دهد.


‏۸) برای کوتاه نشان دادن سقف‌های بسیار بلند و یا تشدید حالت خودمانی یک اتاق، رنگ دیوار را از ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر مانده به سقف قطع کنید و باقی آن را به رنگ سقف رنگ‌آمیزی کرده یا با نوارهای تزئینی بپوشانید. تیره کردن سقف هم می‌تواند چنین حالتی را ایجاد کند.


‏۹) با رنگ‌آمیزی دیوارهای کوتاهتر (کم عرض تر) به رنگی تیره تر از دیوارهای بلندتر می‌توانید یک اتاق کشیده و باریک را عریض‌تر جلوه دهید.


‏۱۰) اگر برای سقف اتاقی رنگ سفید را در نظر گرفته‌اید، برای هماهنگ کردن رنگ اتاق با سقف، اندکی از رنگ دیوار را به رنگ سفید اضافه کنید.‏

امروزه با استفاده از انواع پارتیشن های دوجداره می توان نسبت به فضا سازی انواع محیط اداری و خانه ها اقدام نمود و بخش های مختلف خانه یا محیط کار را فضاسازی کرد.

پارتیشن آرین دکور

پارتیشن | نمونه کار پارتیشن

پارتیشن دوجداره ام دی اف با نصب سریع

پارتیشن اداری آرین دکور کیفت مناسب و قیمت ارزان

نصب پارتیشن های اداری دوجداره و پارتیشن mdf

پارتیشن | پارتیشن تک جداره | پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره - دوجداره - اداری و MDF

یکی از انواع پارتیشن که بسیار کاربردی میباشد، پارتیشن اداری میباشد. امروزه از این نوع پارتیشن در محیط کار، شرکت ها، اداره ها، سازمان ها و گاهی در محیط زندگی استفاده میگردد. پارتیشن اداری را با توجه به نیاز در محیط کار و زندگی خود استفاده میکنیم. در رابطه با انواع این نوع پارتیشن باید به این موضوع اشاره کرد که پارتیشن اداری بستگی به استایل و سبک کار و زندگی افراد دارد و بسته به شرایط استفاده و سلیقه با یکدیگر متفاوت است.

پارتیشن اداری به اشکال گوناگون در محل کار و زندگی ما به کار میروند و از آنها استفاده میشود. انواع مختلف پارتیشن های اداری مانند هم نیستند و نصب و تولید آنها فرمول خاص و واحدی ندارد.
بسیاری از مردم تصور میکنند تولید و اجرای پارتیشن اداری مسئله ای ساده است، اما باید گفت که با توجه به انواع مختلف پارتیشن و نوع متفاوت کاربرد آنها، مراحل تولید و نصب پارتیشن اداری از پیچیدگی های خاصی برخوردار است. به طور کلی در تولید پارتیشن تفکر و نقشه خاصی را باید در رسیدن به نتیجه مطلوب در ذهن داشته باشیم. با بررسی دقیق پروژه و تحقیق در مورد نوع نیاز مشتری میتوان بهترین انتخاب را برای انتخاب نوع پارتیشن اداری داشت.
مشتری مداری هدف اصلی تیم تولیدی پارتیشن اداری آرین دکور میباشد. انرژی و وقتی که آرین دکور برای مشتریان خود اختصاص میدهد بی بدیل بوده و در جهت تکریم مشتری میباشد. هدف از ارائه ی این خدمات به بهترین شکل ممکن و در جهت ارج نهادن به حسن انتخاب شما میباشد انتخاب آرین دکور افتخاری است که نصیب گروه تولیدی پارتیشن اداری آرین دکورشده است. بنابراین هدف ما بجا گذاشتن خاطره ای زیبا و ماندگاری همچون پارتیشن اداری برای شما مشتریان گرامی می باشد.

partition-14

چنانچه در انتخاب نوع پارتیشن اداری خود هرگونه سوال و یا مشاوره ای نیاز داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان خبره " آرین دکور " بهره مند شوید.

تماس با آرین دکور: 66650712-021


انواع پارتیشن اداری

• پارتیشن اداری تمام شیشه کوتاه: ارتفاع 210 سانتیمتر
چنانچه کارفرما علاوه بر جدا کردن فضا به دنبال بهره بردن از نور بیشتری نیز باشد، این نوع پارتیشن پیشنهاد میگردد. در این نوع از پارتیشن اداری از شیشه های دوجداره بلند و درب شیشه ای استفاده میگردد. درب شیشه ای این نوع پارتیشن نیز باید توسط یک مانع زمینی مهار شود تا با دیوار مجاور برخورد نداشته باشد.
در این مدل پارتیشن اداری با شیشه بلند در قسمت پایین به ارتفاع 20 سانتی متر پاخور در نظر گرفته شود تا از شکستن شیشه بر اثر برخور پا و یا به هنگام نظافت جلوگیری شود. این نوع از پارتیشن اداری به دلیل کوتاه بودن عایق صدا نمیباشد و مناسب فضایی است که صدا برای کاربران مهم نیست. از معایب این مدل ار پارتیشن این است که کاربر میز یا صندلی خود را نمیتواند نزدیک پارتیشن بگذارد چون احتمال شکستن شیشه بالا میرود.
از این مدل پارتیشن اداری میتوان با شیشه ساده دوجداره و کرکره سوئدی و یا با شیشه سند بلاست دوجداره و یا حتی با شیشه تک جداره استفاده کرد. پیشنهاد ما این است که از این نوع پارتیشن در راهروها استفاده گردد و یا در محل هایی نصب گردد که رفت و آمد پر خطر در محل نصب پارتیشن وجود نداشته باشد.
اعمال المانهای دکوراتیو در پارتیشن اداری بسیار متنوع می باشد. این امر بستگی به بودجه در نظر گرفته شده دارد و میتوان از المانهایی همچون نورپردازی، شیشه های دکوراتیو و چرم استفاده نمود که سبب زیبایی دوچندان در ظاهر پارتیشن میشود.

• پارتیشن اداری سقفی با شیشه بلند و درب تمام ام دی اف
این سبک از پارتیشن برای جدا کردن فضای خاصی از محیط اداری استفاده میگردد. عایق بودن صدا و نورگیر بودن در این نوع پارتیشن اهمیت دارد. به این منظور در قسمت بالای این پارتیشن اداری از ارتفاع 210 سانتیمتر به بعد شیشه دو جداره کار میشود. در برخی موارد پیشنهاد ما به شما استفاده از MDF در کتبه ی بالای پارتیشن اداری می باشد.
چنانچه به دنبال پارتیشنی باشیشه بلند هستید، میتوان از شیشه های بلند سند بلاست و هم از شیشه ساده با کرکره در قسمت پایین پارتیشن استفاده نمود. درب این پارتیشن تمام MDF میباشد. برای افزایش ضریب ایمنی در این مدل از پارتیشن اداری استفاده از شیشه سند بلاست به جای شیشه های معمولی توصیه میگردد. همچنین در این نوع شیشه ها امکان درج لوگو یا آرم شرکت نیز وجود دارد.

• پارتیشن اداری کوتاه
چنانچه کارفرما به دنبال ایجاد یک فضای کاری جهت جلوگیری از مزاحمت برای کاربر و افزایش تمرکز پرسنل شرکت باشد، این نوع پارتیشن اداری پیشنهاد میگردد. ارتفاع این نوع پارتیشن معمولا بین 120 تا 160 سانتی متر میباشد و بسته به درخواست و بودجه ی مشتری متغیر میباشد. این نوع پارتیشن دارای درب نمیباشد. بلوک پایین این نوع پارتیشن اداری تا ارتفاع 80 سانتیمتر از MDF می باشد که هرگونه برخورد احتمالی با پارتیشن امن میباشد. پارتیشن اداری ای که به این سبک اتولید میشود برای نصب به زمین پیچ نمیشود و تنها اتصال آن نگهدارنده از سمت دیوار می باشد. در تولید این نوع پارتیشن میتوان از شیشه تکجداره با ضخامت 6 میلیمتری و یا سند بلاست کار کرد.

• پارتیشن اداری استاندارد کوتاه: ارتفاع 210 سانتیمتر با شیشه ساده
در اکثر شرکتها , سازمانها و دفاتر کار اداری این مدل از پارتیشن را به وفور میتوان دید و در واقع یکی از بهترین مدلهای پارتیشن اداری میباشد. از مزایای این مدل پارتیشن میتوان به ایستایی قوی، دوجداره بودن، امنیت و زیبایی چشمگیر آن اشاره کرد. با توجه به اینکه ارتفاع این نوع پارتیشن 210 سانتیمتر میباشد و تا سقف استاندارد که 270 تا 300 سانتیمتر میباشد فاصله دارد بنابراین عایق شدن صدا در اینجا مهم نمیباشد و صرفا برای جدا کردن محیط از پارتیشن استفاده شده است. قسمت پایینی پارتیشن از جنس MDFمی باشد. این نوع پارتیشن بیشتر جهت کنترل و ایجاد دید برای کاربر استفاده میگردد.

• پارتیشن اداری بلند سقفی تمام MDF
این نوع از پارتیشن اداری بیشتر برای ایجاد اتاق برای مدیریت و اتاق جلسات و کنفرانس پیشنهاد میگردد. تمام بدنه ی این نوع پارتیشن از MDF 16 میل میباشد. قبل از سفارش این پارتیشن باید نور محیط را بررسی نمود تا برای اتاقهای ایجاد شده به لحاظ روشنایی مشکلی وجود نداشته باشد. این نوع پارتیشن دارای 3 بخش بلوک پایین با ارتفاع 80 سانتیمتر، بلوک وسط 120 سانتیمتر و مابقی کتیبه مباشد.
توصیه دیگر جهت زیبایی بیشتر این مدل پارتیشن استفاده از روکش چرم میباشد که اصطلاحا به آن لمسه دوزی میگویند. حتی میتوان در صورت تمایل درب پارتیشن را کاملا آگوستیک نمود و آنرا 100 % عایق صدا کرد.

• پارتیشن اداری کوتاه با پرده کرکره: ارتفاع 210 سانیمتر
این پارتیشن مناسب اتاق های مدیریت داخلی میباشد و به کاربر اجازه میدهد تا در مواقع لزوم به محیط و سایر کارمندان و رفت و امد داشته باشد. این نوع از پارتیشن اداری در محیط هایی که مشکل گرمایش و سرمایش دارند مورد استفاده قرار میگیرد. در بین شیشه ها از پرده کرکره فلزی 16 میلیمتری با سیستم ولومی استفاده میگردد. برای ایستایی بهتر این مدل پارتیشن در صورتیکه طول پارتیشن زیاد باشد از ستون های متصل به سقف استفاده خواهیم کرد که وزن زیاد پارتیشن را بتوان مهار کرد.

• پارتیشن اداری بلند سقفی تمام MDF با نورگیر
چنانچه دو عامل نور و سکوت فضا برای شما اهمیت دارد این نوع پارتیشن پیشنهاد ما به شما میباشد. قسمت تمام MDF تا ارتفاع 210 سانیمتری میباشد که با چهارچوب در یک راستا قرار میگیرد. شیشه ها در این پارتیشن حتما بصورت دوجداره مورد استفاده قرار میگیرند.

• پارتیشن اداری سقفی استاندارد با نورگیر
در این نوع پارتیشن علاوه بر تفکیک فضا، عایق بودن صدا، کنترل دید و روشنایی برای ما اهمیت دارد.در این نوع چارتیشن از شیشه دو جداره که تا سقف ادامه دارد استفاده میگردد. استفاده از پزده کرکرهرهم به ما کمک میکند تا کنترل دید را در اختیار داشته باشیم.

• پارتیشن اداری سقفی با شیشه بلند
این مدل از پارتیشن ها که قسمت بالای آنها از بلوک MDFاستفاده شده است برای مکان هایی مناسب میباشد که نور طبیعی آن محل از طریق پنجره ها تامین شده باشد. ترکیب چوب و شیشه هارمونی خاصی به دنبال دارد. بهتر است در مورد پارتیشنهایی که از شیشه بلند برای ساخت آنها استفاده شده شیشه حتما سکوریت باشد تا در هنگام حادثه و یا شکستن احتمالی آسیب به حداقل برسد.

 

پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره ام دی اف آرین دکور، دارای کیفیمت بالا و قیمت مناسب و زیبایی منحصر به فرد. آرین دکور ارائه خدمات پارتیشن اداری.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید