پارتیشن, پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری آرین دکور

قیمت پارتیشن | قیمت انواع پارتیشن | قیمت پارتیشن دو جداره ام دی اف

 پارتیشن با فریم آلومینیوم با ام دی اف۶میل همراه باشیشه ساده  650.000 ریال
 پارتیشن تک جداره با فریمآلومینیوم با ام دی اف ۱۶میل با شیشه ساده 900.000 ریال
 پارتیشن دوجداره با فریمآلومینیوم با ام دی اف ۶میل با شیشه  1.500.000 ریال
 پارتیشن دوجداره با فریمآلومینیوم با ام دی اف ۱۶میل با شیشه  1.800.000 ریال
پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با لبه پی وی سی با شیشه ساده

1.700.000 ریال

پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با لبه پی وی سی با شیشه مات

1.800.000 ریال

پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف با لبه پی وی سی با شیشه ساده همراه با پرده کرکره ولومدار 

2.000.000 ریال

توضیح: پارتیشن های تک جداره و دوجداره قابلیت نصب پرده و جاباجایی را دارا هستند.

چنانچه در انتخاب نوع پارتیشن اداری خود هرگونه سوال و یا مشاوره ای نیاز داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان خبره " آرین دکور " بهره مند شوید.

تماس با آرین دکور: 66650712-021


قیمت پارتیشن اداری
در محاسبه ی قیمت پارتیشن اداری، ارزش معماری هر محصول، تعیین کننده ی قیمت محصول میباشد. قیمت پارتیشن های اداری بسته به میزان مصرف مواد اولیه، نوع پارتیشن و کارایی آن محاسبه می گردد و دارای قیمت متفاوتی میباشند.
درقیمت پارتیشن اداری پایین بودن قیمت، تضمینی بر برآورده کردن نیازهای ما ندارد. همان طور که قیمت بالا نمی تواند تضمین کننده این باشد که 100% نیاز ما را برطرف کند. در تولید پارتیشن های اداری در برخی موارد قیمت بالا میتواند دلایل فنی داشته باشد. بنابراین نمی توان ۲ محصول با قابلیت های متفاوت فنی را فقط بر اساس قیمت با یکدیگر مقایسه کنیم.
در طراحی های اداری و تولید پارتیشن اداری، ما ملزم به داشتن استانداردهای جهانی، دکوراتیو استاندارد و معماری کاربردی هستیم. تیم آرین دکور همواره به این موضوع توجه دارد که محیط کاری متعلق به افراد است و ما ملزم به فراهم کردن محیطی آرام با رعلیت استاندارهای جهانی برای آنها هستیم. باید توجه داشت که استفاده از متریال و پارتیشن های غیر استاندارد شرکت ها را دچار مشکل کرده و در نهایت کاربری مورد نیازشان ایجاد نمی شود. پس انتخاب محصولی استاندارد و با قیمتی مناسب، می تواند ما را در ایجاد محیطی استاندارد و مناسب یاری رساند.

 

کیفیت پارتیش اداری آرین دکور

محصولات گروه تولیدی آرین دکور علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسب میباشد که نه تنها بیشتر از رقیبان خود نمی باشد، بلکه در بعضی موارد کمتر نیز می باشد. در تولید پارتیشن اداری بسیار مهم است که محصول دارای یک استاندارد کیفی مشخصی باشد. کیفیت محصولات آرین دکور را میتوان با کیفیت یک کار کاملا سفارشی با بالاترین استاندارد و در تمامی موارد بسیار فراتر از سایر محصولات ایرانی دانست. گروه تولیدی آرین دکور علاوه بر تامین کامل نیاز معماری و کاربری اداری محیط هر پروژه، با خلاقیت و سطح کیفیت بالای محصولات خور، نهایت رضایت مشتری را نیز تامین می نماید. ما با پیشنهادهای متنوع و کابردی، ایده های جدیدی را پیش روی مشتری قرار میدهیم و ابداع و طراحی مدل های کاربردی پارتیشن اداری و فرنیچر اداری در گروه آرین دکور همواره ادامه خواهد داشت.


پارتیشن اداری | نصب پارتیشن اداری

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید