پارتیشن, پارتیشن اداری دوجداره MDF

پارتیشن اداری آرین دکور

آرین دکور را به اشتراک بگذراید

خبرنامه پارتیشن آرین دکور

پارتیشن | پارتیشن آرین دکور

خدمات پارتیشن آرین دکور

نـما سازی دیوار‌ها با پارتیشن

چگونه می‌توانیم با رنگ‌آمیزی صحیح دیوارها، مشکلات دکوراسیون را حل کنیم و ابعاد یک اتاق را بیش از آنچه هست نمایش دهیم؟
‏در مرحله اول، طبعاً شما رنگی را انتخاب خواهید کرد که با آنچه در ذهن دارید مطابقت داشته باشد. مهم این است که حـــتی اگر رنگ موردنظر شما سفید باشد، تمام اتاق‌ها را باید با یک نوع رنگ سفید رنگ کنید تا نتیجه، رنگی یک دست باشد.
این ده توصیه، در مراحل بعدی رنگ‌آمیزی و چیدمان می‌تواند مفید باشد:


‏۱) برای ایجاد جذابیت در یک اتاق، از وسایلی که درست همرنگ دیوار باشد، استفاده نکنید.
برای انتخاب رنگ دیوار، لوازم منزل خود را در نظر بگیرید و با توجه به رنگ‌های موجود در آن، رنگی مناسب را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که ترکیبات متنوع، فضایی پویا و نیرو بخش ایجاد میکنند.


‏۲) اگر برای هر اتاق رنگی مجزا در نظر دارید، فضاهای بین اتاق‌ها مانند راهرو، ورودی و راه‌پله را به رنگ خاکستری ملایمی با ته رنگی از رنگ دیوار درآورید تا تبدیل رنگ‌ها به یکدیگر زیباتر شود.


‏۳) رنگی را برای خانه خود در نظر بگیرید و آن را در حجم‌های متفاوت در اتاق‌ها به کار ببرید.
این رنگ می‌تواند در یک اتاق رنگ غــالب، در اتاقی رنگ چند وسیله و در اتاق سوم تـنها به عــنوان چاشنی‌هــایی در گوشه و کنار به کار رود. چنین روشی، هماهنگی را در تمام خانه برقرار خواهد کرد.


‏۴) رنگ‌های روشن، با روح و متمایل به گستردگی هستند و در نتیجه اتاق را بزرگتر و روشنتر از آنچه هست نشان می‌دهند. رنگ‌های تیره گرم و فریبنده هستند و به اتاق‌های بسیار بزرگ حالتی خودمانی و دوستانه می‌دهند.


‏۵) اگر قصد دارید دیوارهایی را به رنگ تیره یا بسیار درخشان درآورید، بتونه‌کاری و آستری آن را هم از همان رنگ بزنید.


‏۶) نقص‌‌های معماری را با استفاده از رنگ‌های خنثی در دیوار، سقف و کف اتاق به طوری که حالتی یکپارچه به خود بگیرند، برطرف کنید.


‏۷) برای بلندتر جلوه کردن دیوارها، رنگ آنها را تا سقف به طور یکنواخت ادامه دهید و در نزدیکی سقف رنگ را با نوارهای تزئینی و مانند آن قطع نکنید.


اگر سقف دارای حاشیه تزئینی یا لبه برجسته است، می‌توانید این حاشیه را نیز به رنگ دیوار درآورید. رنگ روشن سقف را بلندتر جلوه می‌دهد.


‏۸) برای کوتاه نشان دادن سقف‌های بسیار بلند و یا تشدید حالت خودمانی یک اتاق، رنگ دیوار را از ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر مانده به سقف قطع کنید و باقی آن را به رنگ سقف رنگ‌آمیزی کرده یا با نوارهای تزئینی بپوشانید. تیره کردن سقف هم می‌تواند چنین حالتی را ایجاد کند.


‏۹) با رنگ‌آمیزی دیوارهای کوتاهتر (کم عرض تر) به رنگی تیره تر از دیوارهای بلندتر می‌توانید یک اتاق کشیده و باریک را عریض‌تر جلوه دهید.


‏۱۰) اگر برای سقف اتاقی رنگ سفید را در نظر گرفته‌اید، برای هماهنگ کردن رنگ اتاق با سقف، اندکی از رنگ دیوار را به رنگ سفید اضافه کنید.‏

 

امروزه با استفاده از انواع پارتیشن های دوجداره می توان نسبت به فضا سازی انواع محیط اداری و خانه ها اقدام نمود و بخش های مختلف خانه یا محیط کار را فضاسازی کرد.

پارتیشن آرین دکور

جستجو در سایت آرین دکور

پارتیشن | نمونه کار پارتیشن

پارتیشن دوجداره ام دی اف با نصب سریع

پارتیشن اداری آرین دکور کیفت مناسب و قیمت ارزان

نصب پارتیشن های اداری دوجداره و پارتیشن mdf

پارتیشن | پارتیشن تک جداره | پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره - دوجداره - اداری و MDF

نگهداری مناسب از مبلمان های سفارشی در خانه به حفظ ظاهر و کارایی آنها کمک می کند و به شما این امکان را می دهد که برای سالهای دراز از آنها لذت ببرید.

این ترفندها به آن دسته از مبلمان سفارشی که عمدتا از چوب ساخته شده اند و شامل الوار طبیعی، چوب نرم و چوب جنگلی می باشند مربوط می شود. چوب یک ماده طبیعی است و نسبت به جابجایی و انواع رنگ حساس بوده  که این حساسیت تحت تاثیر شرایط آب وهوایی خانه شما مانند رطوبت و دما افزایش پیدا می کند. دنبال کردن این راه کارهای ساده به شما کمک خواهد کرد تا تاثیرات منفی این تغییرات را به حداقل برسانید.
1.مبلمان را از تابش مستقیم آفتاب دور نگه دارید.
 قرار دادن طولانی مدت مبلمان در معرض تابش مستقیم نور خورشید می تواند به چند طریق تاثیرات منفی در پی داشته باشد:  گرم شدن بیش از حد یک قسمت نسبت به سایر قسمت ها می تواند موجب انبساط آن قسمت و نهایتا ترک خوردگی شود.خشک شدن چوب در اثر گرمای خورشید باعث چروکیدگی می شود و تابش شدید باعث رنگ پریدگی رویه ی خارجی چوب می شود. بهترین راه، نگهداری مبلمان چوبی دور از تابش مستقیم خورشید است اما اگر نیاز باشد آن را کنار پنجره قرار دهید می توانید از پرده و یا سایبان استفاده کنید.
2.حفظ کردن رطوبت.
 همانند بدن انسان، بخش اعظم وزن یک قطعه چوب سالم را آب تشکیل می دهد بنابراین برای نگهداری چوب در یک وضعیت خوب، جلوگیری از خشک شدن آن حائز اهمیت است. نگهداری یک یا دو گیاه در اتاق، گلدانهای طبیعی و یا قرار دادن ظرفی از آب در مکانی غیر قابل رویت می تواند به حفظ رطوبت کافی کمک کند. در صورتیکه آب و هوا بسیار خشک باشد احتمالا استفاده از رطوبت ساز هوا الزامی است.


3.دور نگه داشتن مبلمان از منابع گرمایی.
در صورت امکان، از قرار دادن مبلمان سفارشی خود در برابر رادیاتور (شوفاژ)و یا شومینه خودداری کنید. صدمات ناشی از گرما علاوه بر اینکه باعث خشکیدگی بافت مبلمان می شود بلکه تغییرات دمایی در زمان روشن یا خاموش بودن منبع حرارتی باعث اختلال در پایداری ساختار آن می گردد.

4.همیشه از زیر لیوانی و یا رومبلی استفاده کنید.
نوشیدنی های سرد یا گرم، بشقاب ها و پیش دستی ها همیشه باید روی زیرلیوانی و یا رومبلی گذاشته شوند و نه مستقیم بروی بخش چوبی مبلمان. حتی یک لیوان آب سرد و خالص هم قابلیت آسیب رساندن دارد زیرا رطوبت در حال میعان هوای اطراف و کف لیوان می تواند به سطح نفوذ کرده و باعث رنگ بری آن می شود.

5.از پدهای محافظت کننده در زیر قطعات ثابت شده استفاده کنید.
 آیتم های تزیینی مانند جام ها، گلدانها، مجسمه ها و سایر وسایل دکوری که بطور موقت بروی مبلمان جا خوش می کنند باید در زیر خود یک لایه محافظ چوب پنبه ای و یا ابری داشته باشند و یا برروی رومبلی قرار داده شوند. جابجایی مرتب این وسایل هم از تغییر رنگ سطح مبلمان جلوگیری می کند.

6.بطور مرتب و با یک تکه پارچه نرم و خشک گرد گیری کنید.
لکه ها را با یک پارچه کمی مرطوب و نرم كه داراي الياف ريزي باشد، زدوده و سپس با پارچه ای دیگر خشک کنید.

7.در صورت ریختن نوشیدنی بروی مبلمان به سرعت دست بکار شوید.
نوشیدنی ها و مواد خوارکی ریخته شده بروی مبلمان باید سریعا با یک پارچه تمیز و کمی نمدار تمیز شوند. سپس سطح مورد نظر را با یک پارچه تمیز خشک پاک کنید. در صورتیکه این مواد برای مدتی به حال خود رها شوند در دانه های چوب نفوذ کرده و پاک کردن کامل آن غیرممکن خواهد شد.

8.از اسپری های جلا دهنده حاوی سیلیکون استفاده نکنید.
اسپری های جلا دهنده ی سیلیکون دار نباید برای مبلمان های سفارشی استفاده شود زیرا بر روی لایه سطحی آنها اثرات منفی می گذارد.

9.از ساینده ها و پاک کننده های شیمیایی استفاده نکنید.
این دسته از مواد از جمله پاک کننده های خمیری یک لایه نازک از سطحی که بروی آن بکار رفته اند را بر می دارند. اگر بعنوان آخرین حربه مجبور به استفاده از این محصولات شدید، حتما با سازنده ی مبلمان خود مشورت کنید. پاک کننده های شیمیایی از جمله لکه بر ها و حلال ها تحت هیچ شرایطی نباید مصرف شوند.

10.دما و رطوبت را در طول سال ثابت نگه دارید.
حفظ دما و رطوبت در یک درجه نسبت یکسان در طول سال به حفظ وضعیت مناسب مبلمان تان کمک می کند.

پارتیشن اداری و نصب انواع پارتیشن دوجداره توسط آرین دکور.

مبلمان در فضای خانه می تواند به زیبا تر شدن و جلوه دادن به چیدمان و یا بالعکس نامطلوب شدن آن منجر شود. اگرچه کیفیت قطعات مبلمان چیزی است که بدنبالش هستید، اما نکات  بسیاری وجود دارد که پیش از خرید باید از آن آگاهی داشته باشید. خوشبختانه راهکارهای مفیدی وجود دارد که به شما در تصمیم گیری های  هوشمندانه مالی در زمان مراجعه به مراکز خرید مبلمان یاری می دهد.  

از تبلیغات رنگارنگی که شرایط فروش تمام اقساط و یا بدون سود را پیشنهاد می دهند دوری کنید
 اگرچه این شرایط بسیار مناسب و اقتصادی به نظر می آیند، اما همیشه بهترین راه برای خرید نیستند. بیشتر اوقات فروشگاه هایی که چنین شرایطی را ارائه می دهند قیمت کالاهای خود را پیش تر بالا برده اند. ممکن است تصور کنید که معامله ی خوبی پیش رو دارید اما در واقع پول بیشتری پراخت می کنید و برنده واقعی فروشنده است و نه شما. با دوری کردن از چنین معاملاتی سعی کنید صبور باشید و تنها زمانی اقدام به خرید کنید که بودجه کافی برای تهیه محصولات مرغوب را داشته باشید.
اولویت شما باید کیفیت محصول باشد و نه کمیت آن
 اگر به چند قلم از وسایل مبلمان نیاز دارید، هر بار تنها یک یا دو عدد از آنها را خریداری کنید و بی محابا به آب نزنید. از خرید هرگونه جنس روکش شده و نامرغوب خودداری کنید. زمانیکه کالاهای با کیفیت را می خرید، ماندگاری آنها بیشتر خواهد بود و علاوه بر این که ظاهر زیباتری هم خواهند داشت، حتی ممکن است تا سالها برای شما کار کند.
می توانید کیفیت قطعات روکش شده را در هنگام خرید بررسی کنید
 با انگشت خود ضرباتی به پشت و کناره های کالای مورد نظر وارد کنید. با اینکار باید یک چارچوب محکم در زیر آن احساس کنید. در غیر این صورت و یا تنها با احساس یک لایه مقوا باید از خرید خود اجتناب کنید؛ زیرا کیفیت مبلمان مناسب نیست. کوسن ها هم باید بررسی شود. کوسن ها باید مارپیچ مانند باشد تا محل نشستن نرم و راحت باشد. پشت کوسن ها را هم نگاهی بیاندازید. ابری آنها باید بسته بندی شده و با درزهای افقی در جای خود ثابت شده باشند.
فروش های ویژه ممکن است آنچنانچه بنظر می رسند، نباشند
 این فروشها در اصل باید منجر به کاهش قیمت ها برای مشتریان شوند اما در واقع روشی برای سرازیر کردن سیلی از خریداران به فروشگاهها می شوند.
خرید از فروشگاههای مبلمان روشی عالی برای دسترسی به کالاهای مفید و تجملی مورد نیاز شما در منزل است. به هر حال باید در هنگام خرید مراقب باشید. هدف شما خرج کردن پول به بهترین شکل ممکن است و مبلمان خریداری شده باید زمان زیادی عمر کند.

 

پارتیشن اداری و نصب انواع پارتیشن دوجداره توسط آرین دکور.

از مبلهای شزلانگ  در بخشهای مختلف داخلی و خارجی خانه و یا هتل استفاده می شود. قابلیت های یک مبل تک نفره شزلانگ بسیار بالا بوده و از آفتاب گرفتن روی آن درکنار استخر در یک روز آفتابی گرفته تا لم دادن در خانه هنگامی که آسمان طوفانی است و در تمامی این موقعیت ها این مبلمان پیوسته نمایی زیبا خواهد داشت.
تاریخچه مختصر شزلانگ
شزلانگ برای اولین بار در قرن شانزدهم در فرانسه ساخته شد. پس از آن در اروپا طرفدار پیدا کرد و سپس در 1930 به ایالات متحده راه یافت که در آنجا بیشتر به عنوان محلی برای نشستن در خارج از خانه و پاسیو و یا یک صندلی راحتی در ساختمان استفاده می شد. از آن موقع تا به امروز طراحی شزلانگ در دو سوی اقیانوس به گونه ای بوده که علاوه بر زیبایی، چند کاره و کاربردی هم باشد.
مبنای طراحی  
اساسا شزلانگ یک صندلی دراز مشابه یک مبل راحتی است با دو تفاوت عمده، اول اینکه قسمت پشتی صندلی به سمت عقب خمیده و شیب دار است، بنابراین حالت لم دادن و دراز کردن کامل پاها امکان پذیر است؛ دوم اینکه دسته های صندلی لزوما در شزلانگ وجود ندارند.
مواد بکار رفته
در سالهای اولیه ساخت شزلانگ، از مواد طبیعی مانند چوب و خیزران در ساخت آنها استفاده می شد که اغلب در سبک های خاصی طراحی می گردید. اما در سالهای اخیر از موادی مانند پلاستیک و آهن هم استفاده می شود اما جنس چوبی آن به علت زیبایی، ماندگاری و چند کاره بودن هنوز به عنوان پرطرفدارین نوع محسوب می شود.
امروزه مشهورترین نوع چوبی مبل های شزلانگ از جنس های سرو و ساج است. این چوب ها به علت مقاومت در برابر آب و هوا بسیار معروف هستند.

استفاده های کاربردی
زیبایی مبل شزلانگ به این دلیل است که در تمام فضاهای داخل و خارج ساختمان قابل استفاده است. در نتیجه می توان آن را از اتاق خواب، اتاق نهار خوری و یا اتاق نشیمن به سرسرا، کنار استخر و یا حتی حیاط خلوت منتقل کرد. نیاز به گفتن نیست که اغلب شزلانگ های چوبی دارای کوسن های جداشدنی هستند.

مدل های شزلانگ
صاحب خانه ها دارای انتخاب های بسیاری در مورد مبل های شزلانگ دارند که شامل سبک های زیر است:
شزلانگ های یک دسته ای طبیعتا تنها از یک دست چپ و یا راست پشتیبانی می کند. این مدل دوره ملکه ویکتوریا را هنگامی که این مبل ها مکانی برای استراحت و اریکه زدن بانوان بود، یادآوری می کند.
شزلانگ های بدون دسته بر اساس شکل طبیعی بدن طراحی شده اند و به همین دلیل نیاز به دسته مبل را برطرف کرده اند. سر و گردن بوسیله قسمت پشتی مبل حمایت می شود در حالیکه بدن توسط نشیمن گاه آن پشتیبانی می شوند.
شزلانگ های مختص روز به جای حالت خمیده برای نشستن، مستقیم طراحی شده اند. طراحی این مبل ها ممکن است مانند سایر مدل ها راحت و آسوده نباشند، اما دارای اهداف مختص به خود است.

 

پارتیشن اداری و نصب انواع پارتیشن دوجداره توسط آرین دکور.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید