پارتیشن, پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری آرین دکور

نصب پارتیشن اداری

نصب انواع محصولات پارتیشن که شامل پارتیشن اداری، پارتیشن تک جداره، پارتیشن دوجداره و پارتیشن MDF که توسط آرین دکور، تولید کننده مبلمان اداری و پارتیشن و تولید کننده پارتیشن دو جداره و خدمات دکوراسیون داخلی انجام می شود.

آرین دکور را به اشتراک بگذراید

خبرنامه نصب پارتیشن اداری

پارتیشن | پارتیشن آرین دکور

خدمات پارتیشن آرین دکور

نـماسازی دیوار‌ها با پارتیشـــن

چگونه می‌توانیم با رنگ‌آمیزی صحیح دیوارها، مشکلات دکوراسیون را حل کنیم و ابعاد یک اتاق را بیش از آنچه هست نمایش دهیم؟
‏در مرحله اول، طبعاً شما رنگی را انتخاب خواهید کرد که با آنچه در ذهن دارید مطابقت داشته باشد. مهم این است که حـــتی اگر رنگ موردنظر شما سفید باشد، تمام اتاق‌ها را باید با یک نوع رنگ سفید رنگ کنید تا نتیجه، رنگی یک دست باشد.
این ده توصیه، در مراحل بعدی رنگ‌آمیزی و چیدمان می‌تواند مفید باشد:


‏۱) برای ایجاد جذابیت در یک اتاق، از وسایلی که درست همرنگ دیوار باشد، استفاده نکنید.
برای انتخاب رنگ دیوار، لوازم منزل خود را در نظر بگیرید و با توجه به رنگ‌های موجود در آن، رنگی مناسب را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که ترکیبات متنوع، فضایی پویا و نیرو بخش ایجاد میکنند.


‏۲) اگر برای هر اتاق رنگی مجزا در نظر دارید، فضاهای بین اتاق‌ها مانند راهرو، ورودی و راه‌پله را به رنگ خاکستری ملایمی با ته رنگی از رنگ دیوار درآورید تا تبدیل رنگ‌ها به یکدیگر زیباتر شود.


‏۳) رنگی را برای خانه خود در نظر بگیرید و آن را در حجم‌های متفاوت در اتاق‌ها به کار ببرید.
این رنگ می‌تواند در یک اتاق رنگ غــالب، در اتاقی رنگ چند وسیله و در اتاق سوم تـنها به عــنوان چاشنی‌هــایی در گوشه و کنار به کار رود. چنین روشی، هماهنگی را در تمام خانه برقرار خواهد کرد.


‏۴) رنگ‌های روشن، با روح و متمایل به گستردگی هستند و در نتیجه اتاق را بزرگتر و روشنتر از آنچه هست نشان می‌دهند. رنگ‌های تیره گرم و فریبنده هستند و به اتاق‌های بسیار بزرگ حالتی خودمانی و دوستانه می‌دهند.


‏۵) اگر قصد دارید دیوارهایی را به رنگ تیره یا بسیار درخشان درآورید، بتونه‌کاری و آستری آن را هم از همان رنگ بزنید.


‏۶) نقص‌‌های معماری را با استفاده از رنگ‌های خنثی در دیوار، سقف و کف اتاق به طوری که حالتی یکپارچه به خود بگیرند، برطرف کنید.


‏۷) برای بلندتر جلوه کردن دیوارها، رنگ آنها را تا سقف به طور یکنواخت ادامه دهید و در نزدیکی سقف رنگ را با نوارهای تزئینی و مانند آن قطع نکنید.


اگر سقف دارای حاشیه تزئینی یا لبه برجسته است، می‌توانید این حاشیه را نیز به رنگ دیوار درآورید. رنگ روشن سقف را بلندتر جلوه می‌دهد.


‏۸) برای کوتاه نشان دادن سقف‌های بسیار بلند و یا تشدید حالت خودمانی یک اتاق، رنگ دیوار را از ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر مانده به سقف قطع کنید و باقی آن را به رنگ سقف رنگ‌آمیزی کرده یا با نوارهای تزئینی بپوشانید. تیره کردن سقف هم می‌تواند چنین حالتی را ایجاد کند.


‏۹) با رنگ‌آمیزی دیوارهای کوتاهتر (کم عرض تر) به رنگی تیره تر از دیوارهای بلندتر می‌توانید یک اتاق کشیده و باریک را عریض‌تر جلوه دهید.


‏۱۰) اگر برای سقف اتاقی رنگ سفید را در نظر گرفته‌اید، برای هماهنگ کردن رنگ اتاق با سقف، اندکی از رنگ دیوار را به رنگ سفید اضافه کنید.‏

امروزه با استفاده از انواع پارتیشن های دوجداره می توان نسبت به فضا سازی انواع محیط اداری و خانه ها اقدام نمود و بخش های مختلف خانه یا محیط کار را فضاسازی کرد.

پارتیشن آرین دکور

پارتیشن | نمونه کار پارتیشن

پارتیشن دوجداره ام دی اف با نصب سریع

پارتیشن اداری آرین دکور کیفت مناسب و قیمت ارزان

نصب پارتیشن های اداری دوجداره و پارتیشن mdf

پارتیشن | پارتیشن تک جداره | پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره - دوجداره - اداری و MDF

محصولات پارتیشن اداری به منظور تقسیم کردن یک فضای بزرگ کاری به تعداد بیشتری فضای خرد، جهت اسکان کارمندان بکار گرفته می شوند. پارتیشن های اداری در دو دسته پارتیشن اداری تک جداره و پارتیشن اداری دو جداره به بازار عرضه می شوند که هرکدام به تناسب مواد و مصالح بکار گرفته شده، قیمت خاص خود را دارند.


به نظر می رسد تغییرات قابل توجهی در اهداف پارتیشن های جدید با هدف اولین سازندگان آن به وجود نیامده باشد ولی آنچه که مسلم است مصالح آن و همچنین امکانات آن دستخوش تحولات زیادی بوده که در ادامه به چند نمونه اشاره می شود. تفاوت های عمده ای بین پارتیشن تک جداره و پارتیشن دو جداره وجود دارد که مهمترین آن مربوط به امکانی هست که فضای بین جداره ها در اختیار کاربران قرار می دهد. به نظر می رسد در شرایط حاضر، تلفن، کامپیوتر و ملزومات مربوط به آن جز لاینفک تمامی محیطهای اداری می باشند. بنابرین پارتیشن های امروزی باید ضمن داشتن فضایی مجزا جهت عبور سیم های برق، شبکه و تلفن، به کاربران امکان دسترسی سهل به کابل ها و کانالهای فوق را بدهند تا در صورت لزوم به تعمیر و یا تعویض آن بپردازند. همچنین در طراحی و ساخت این نوع پارتیشن ها امکان اتصال میز و مبلمان اداری به بدنه پارتیشن اهمیت بسزایی دارد.

 

سازه اصلی پارتیشن اداری اغلب از پروفیل های فلزی مانند آلومینیوم تشکیل شده است

سازه اصلی پارتیشن های اداری اغلب از پروفیل های فلزی مانند آلومینیوم تشکیل شده است، هرچند پارتیشن هایی نیز وجود دارد که در ساخت آنها از چوب و یا پروفیل گالونیزه استفاده می شود اما آلومینیوم مزیت های خاص خودش را تا به امروز حفظ کرده است. یکی از ویژگیهای آن مقاومت بالا در عین سبک بودن و زیبایی با دوام آن می باشد.

از شیشه و چوب و حتی پارچه بعنوان پرکننده جداره های پارتیشن اداری استفاده می شود

از شیشه و چوب و حتی پارچه بعنوان پرکننده جداره های پارتیشن اداری استفاده می شود که انتخاب آن معمولا به سلیقه کارفرما و طراح بستگی دارد. یکی دیگر از ویژگی های پارتیشن دو جداره اداری امکان نصب کرکره در داخل جداره های آن است که خود ویژگی منحصر بفردی را در استفاده دو منظوره از این جداکننده به کاربران آن می دهد.


بد نیست در این میان به بعضی از پارتیشن های خاص نیز اشاره مختصر نمود. یکی از انواع پارتیشن ها، پارتیشن آکاردئونی می باشد که اغلب تکجداره بوده و در اماکن عمومی برای جداسازی موقت و موردی از آن استفاده می شود. نوع دیگری از پارتیشن های خاص، پارتیشن سه و یا چهار جداره می باشد که به منظور اهداف خاصی ساخته می شوند. بعنوان مثال اتاق جلسات محرمانه، سالن های تیراندازی و بطورکلی اماکنی که کنترل صدا در آن اهمیت زیادی دارد، می تواند یکی از این اهداف خاص باشد.

این مطلب در زمینه پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره تهیه شده است.

پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره ام دی اف آرین دکور، دارای کیفیمت بالا و قیمت مناسب و زیبایی منحصر به فرد. آرین دکور ارائه خدمات پارتیشن اداری.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید